Nové interview s Emmou pro ALLOY.COM

29. srpna 2008 v 12:15 | Draciona |  Emm
Na nový rozhovor,kde Emma mluví o Ballet shoes,se můžete mrknout v článku.

Za posledních 7 let se Emma Watson chovala stejně jako Hermiona Grangerová. Ale v poslední době, Emma se stejně jako co-stars z Harryho Pottera, Daniel Radcliffe a Rupert Grint, stěhují i na jiné filmové role. Prvním krokem pro Emmu byli Ballet Shoes, televizní film pro Bbritskou BBC televizi ( američtí fanoušci mají to štěstí, že už 2.září mohou koupit DVD ). Dnes jsem si povídali s Emmou o sklouznutí k jiné roli, na které pracuje bez kluků a ještě mnohem více.

Jaké to bylo, když jsi začala točit jiný film, než je Harry Potter?

"Bylo to nádherné. Bylo to opravdu pěkné dělat něco úplně jiného. Je zřejmé, že film byl natočená pro britský kanál BBC. Byl proveden pouze v televizní podobě, to bylo také úplně jiné, než byl velký a masivní hollywoodsky úspěšný film. Natočili jsme třeba hned čtyři scény za jeden den, na celém filmu jsme pracovali pouhých šest týdnů. Bylo tam mnoho nových lidí a mnoho skupin, milovala jsem to. Bylo to prostě jiné."

Jak se ti pracovalo bez Ruperta a Daniela?
"Bylo to pěkné, točit se spousto dívek. Byla to opravdu příjemná změna, protože obvykle při točení Pottera jsou se mnou kluci celou dobu, tentokrát jsem byla s Lucy a Yasmin, Emilií a Victorii každý den. To bylo opravdu pěkné, krásné."

Jak se ti líbilo, že film byl mnohem "přímočařější" bez větších efektů?
"Ano, to bylo skutečně krásné. Bylo to opravdu příjemné nemuset se starat o technicky aspekt, stačí se jen a jen zaměřit na herectví."

Byla změna z Hermiony na Pauline velká?
"Jedna z velkých věci je, že ve filmu je Pauline mnohem více holčičí typ. Ona je herečka, mám šaty jako Alenka ve Wonderlandu a tam jsme se zůčastnili Svatojánské noci. Tedy ona je v tomto filmu velmi zdobná, každá dívka má nosit korzet a staré šaty, také paruku. Musely jsme být řádně náličené. Bylo to opravdu zábava nosit něco jiného, než jeansy a k tomu tričko."

Komu jste více podobná? Pauline, nebo Hermioně?
"Je to taková tvrdá otázka, protože se z obou otázek vztahuje mnoho dalších. Co se týče mne jako Pauline, z hlediská mých zkušeností, je to něco podobného, jako když jsem byla malá já. Máme opravdu podobné zkušenosti s tím, co jsme prošly když jsme byly mladší. Měly jsme plno nejistoty, jak jsme obě chtěly býti herečkou. A pak je tu také Hermiona, která si přeje být chytrá, také hodně čte. Jsem také docela divoška, když se to vezme. Opravdu si myslím, že jsem podobná oběma dvoum."

Každá z dívek v Ballet Shoes má zvláštní talent. Co je tvůj talent?
"Já skutečně miluji umění. Miluji malování, strašně ráda maluji."

Co ty a další role v jiných filmech?
"Měla jsem plno návrhů na jiné role, ale já prostě nechtěla. Je důležité si vzít další role, jen obecně, protože mě jinak budou lidé znát celý život jako Hermionu. Ale chtěla jsem počkat na správnou věc, kterou jsem opravdu chtěla dělat. Pracuji tvrdě, hodně pracuji ve škole. Jsem opravdu často zaneprázdněna, tak to je. Naštěstí jsem narazila na Ballet Shies, to byla krátká práce. Hodně málo jsem stíhala, když jsem propagovala Harryho Pottera, dále pracovala ve škole, natáčela jsem. Jsem šťastná, že to dopadlo takhle."

Jaký druh filmu by jsi v budoucnu chtěla hrát?
"Já nevím, neexistuje nic, co bych měla už dopředu vymyšlené. Ráda bych si někdy zahrála třeba ve Shakespearovi. Ráda bych to zkusila. Strašně ráda zpívám. Jinak jsem velmi otevřená, neexistuje nic, co bych zejménala hledala za roli".

Tak se vrátíme o chvilku zpět. Svět se nedávnou hemžil zprávami o tom, že jsi novou tváří Chanel? Co k tomu řeknete?
"Někdy mám pocit, že novináři se ráno probudí a neví co napsat, řeknou si: "Co mám napsat o součanosti?". Nevím, kde se to vzalo. Opravdu hodně pracuji, jsem ve škole, opravdu nemám čas se honit ještě za tím."

Jaká je nejdivnější věc, kterou o vás někdy řekli v tisku?
"Neexistuje nic, co by bylo nějak divné. Právě zprávu, že jsem se zůčastnila nějakých jiných filmů o kterých jsem nikdy nic předtím neslyšela. Nebo že bydlím hodně daleko na to, abych nastoupila do Britské veřejné školy v Anglii, o tom jsem nikdy nic neslyšela. Každý týden je hlášeno, že chodím se někým jiným z HP členů. Obecně si myslím, že chození každý týden s někým jiným by byla velká sranda - nic velmi škodlivého, nic zdraví škodlivého. Mám docela štěstí."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama